Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - II тур [Кіровоградська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:51:54, Кокіш Назар Іванович, A.
Остання відправка: 4:59:24, Прокопенко Єгор Сергійович, D.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1 Яготін Назар Валентинович 100 (1)
0:07:36
100 (1)
0:19:47
100 (4)
1:01:14
100 (3)
1:18:48
30 (22) 4 430
2-4 Москаленко Владислав Юрійович 100 (2)
0:12:14
100 (2)
1:04:26
100 (2)
3:31:42
100 (3)
1:43:08
20 (8) 4 420
2-4 Лук’янець Ярослав Іванович 100 (1)
0:05:16
100 (1)
0:10:17
100 (1)
0:29:07
100 (2)
0:40:59
20 (7) 4 420
2-4 Карауш Дмитро Олександрович 100 (1)
0:17:05
100 (1)
0:23:42
100 (40)
4:36:27
100 (1)
0:51:19
20 (4) 4 420
5 Авраменко Леон Сергійович 100 (3)
0:12:08
100 (5)
2:52:44
100 (10)
4:35:37
73 (3) 20 (3) 3 393
6-7 Шевченко Михайло Григорович 100 (2)
0:22:55
100 (1)
0:45:15
92 (7) 55 (2) 20 (1) 2 367
6-7 Крячко Олексій Юрійович 100 (2)
0:08:50
100 (8)
0:46:27
92 (37) 75 (6) 0 (2) 2 367
8 Москаленко Максим Геннадійович 100 (4)
0:46:03
100 (3)
1:05:07
72 (5) 73 (1) 20 (1) 2 365
9 Заїка Максим Олександрович 100 (5)
0:26:05
100 (2)
1:06:55
72 (12) 73 (3) 0 (5) 2 345
10 Свистунов Костянтин Володимирович 100 (1)
0:14:07
100 (1)
0:47:00
100 (12)
2:50:17
34 (10) 10 (1) 3 344
11 Власенко Захар Сергійович 100 (2)
0:31:36
100 (6)
0:58:07
20 (10) 100 (2)
2:22:35
20 (2) 3 340
12 Гацан Сергій 100 (1)
0:19:59
100 (1)
0:44:04
65 (13) 73 (1) 0 (3) 2 338
13 Крамаренко Владислав Валерійович 100 (1)
0:34:20
100 (1)
0:51:02
100 (33)   20 (13) 2 320
14-15 Козлов Ян Олександрович 100 (2)
0:17:44
100 (3)
0:41:04
16 (2) 95 (1) 0 (2) 2 311
14-15 Прокопенко Єгор Сергійович 100 (1)
0:25:41
100 (4)
1:06:19
70 (5) 41 (1)   2 311
16 Коваленко Едуард Васильович 100 (1)
0:21:30
100 (1)
0:48:53
72 (25) 20 (1) 10 (6) 2 302
17 Мукоїда Ростислав Сергійович 100 (1)
0:23:55
100 (1)
0:51:21
16 (3) 73 (6) 10 (3) 2 299
18 Куртишанов Андрій Станіславович 100 (12)
1:07:51
88 (3) 16 (1) 73 (1) 20 (6) 1 297
19-20 Токарєва Ярослава Геннадіївна 100 (2)
0:25:43
100 (1)
0:57:32
16 (3) 73 (9) 0 (2) 2 289
19-20 Штивола Михайло Михайлович 100 (4)
2:23:33
100 (2)
1:20:17
16 (4) 73 (3) 0 (3) 2 289
21 Дем'яненко Єлізавета Анатоліївна 100 (4)
1:17:04
96 (1) 16 (3) 73 (3) 0 (10) 1 285
22-23 Мошура Олексій Олексійович 100 (1)
0:24:51
100 (1)
1:00:55
  73 (2)   2 273
22-23 Сімонов Олег Олегович 100 (3)
3:16:28
100 (1)
2:02:00
0 (1) 73 (6) 0 (1) 2 273
24 Маковій Олексій Сеогійович 100 (6)
0:44:49
100 (2)
1:17:17
16 (2) 49 (2)   2 265
25 Шинкарук Владислав Мирославович 90 (3) 80 (4) 23 (7) 62 (1) 0 (3) 0 255
26-27 Говорун Ксенія В'ячеславівна 100 (3)
0:54:08
32 (5) 18 (12) 73 (7) 20 (4) 1 243
26-27 Кузенний Роман Олександрович 100 (3)
0:45:03
100 (1)
1:13:41
16 (15) 7 (2) 20 (2) 2 243
28 Старенька Катерина Олександрівна 100 (2)
0:32:13
92 (4) 16 (16) 18 (6)   1 226
29-30 Скалозуб Назар Ігорович 100 (3)
3:05:21
100 (5)
2:47:17
  22 (1) 0 (1) 2 222
29-30 Турчин Софія Олександрівна 100 (1)
0:12:01
100 (7)
3:00:33
22 (10)   0 (2) 2 222
31 Шай Дмитро Віталійович 100 (1)
0:21:37
100 (3)
1:01:22
21 (7)     2 221
32 Тарнавський Михайло Юрійович 100 (2)
0:22:49
100 (1)
0:56:55
16 (10)     2 216
33 Погорєлов Владислав Миколайович 90 (1) 56 (5) 18 (2) 46 (3) 0 (4) 0 210
34 Макаринський Руслан Валерійович 100 (2)
1:09:26
100 (12)
3:10:06
      2 200
35 Кокіш Назар Іванович 100 (24)
4:51:54
96 (4) 0 (1)     1 196
36-37 Карчевський Володимир Денисович 100 (13)
2:12:18
80 (9)       1 180
36-37 Загороднюк Данило Анатолійович 100 (9)
2:26:17
80 (8)       1 180
38 Волощук Дмитро Володимирович 100 (4)
0:50:03
48 (26) 16 (1) 4 (1)   1 168
39 Сич Олег Віталійович 100 (4)
3:22:53
48 (10)       1 148
40 Крук Олександр Ярославович 100 (3)
0:39:58
32 (9)       1 132
41 Велетнюк Анатолій Миколайович 100 (7)
1:04:13
28 (33)       1 128
42 Крива Олександра Андріївна 100 (5)
0:44:23
20 (11) 0 (3)     1 120
43 Прокутко Владислав Віталійович 65 (8) 52 (8)       0 117
44-45 Шепеленко Дмитро Миколайович 100 (7)
3:56:40
0 (1)       1 100
44-45 Орел Владислав Миколайович 100 (2)
1:23:19
0 (2)       1 100
46 Прийма Даніїл Олегович 35 (6) 32 (1) 2 (2)     0 69
47 Селивон Валерій Миколайович 15 (4)         0 15
48-71 Матейшина Анастасія Григорівна           0 0
48-71 Мартинюк Дарія Павлівна 0 (4) 0 (9)       0 0
48-71 Безщасний Сергій Анатолійович 0 (3)   0 (1)     0 0
48-71 Тимошенко Денис Олександрович 0 (1) 0 (1)       0 0
48-71 Тащенко Михайло Сергійович 0 (10)         0 0
48-71 Зіньковський Андрій Юрійович 0 (1) 0 (1) 0 (1)     0 0
48-71 Кашніков Олег Юрійович 0 (1)         0 0
48-71 Черемшенко Вікторія Олександрівна           0 0
48-71 Онищук Руслан Миколайович 0 (4)         0 0
48-71 Комар Руслан Вікторович 0 (27)         0 0
48-71 Шаповал Дмитро Михайлович           0 0
48-71 Подурець Олександр Ігорович           0 0
48-71 Стецюренко Ілля Станіславович           0 0
48-71 Безносенко Тетяна Юріївна 0 (3)         0 0
48-71 Шкіндер Євген Олександрович 0 (1) 0 (1)       0 0
48-71 Поліщук Анастасія Романівна           0 0
48-71 Слямін Максим Геннадійович 0 (10)         0 0
48-71 Зуєнко Ярослав Дмитрович 0 (12)         0 0
48-71 Копецька Тетяна Русланівна           0 0
48-71 Медвєдєв Михайло Юрійович           0 0
48-71 Бондаренко Богдан Валерійович           0 0
48-71 Сафронов Іван Андрійович           0 0
48-71 Семенов Артур Едуардович 0 (4)         0 0
48-71 Новаковський Андрій Сергійович           0 0
  Усього:   261 234 323 93 121 1032  
  Успішних:   42 28 6 5 0 81  
  %:   16% 12% 2% 5% 0% 8%